Hledejte letenky za nejnižší cenu

chorvatsko zatvorenie hranic

Chorvatsko jedná s Babišem o otevření hranic pro turisty...

Chorvatsko je připraveno otevřít hranice pro občany některých zemí Evropské unie, kteří zde budou chtít trávit letní dovolenou. Prohlásil to premiér Andrej Plenković, který na toto téma vede jednání s představiteli unijních zemí, včetně...

Vodopády Kravica leží u hranic Chorvatska a Bosny a Hercegoviny

Každý, kdo je na dovolené v Chorvatsku, a už tam navštívil všechna ta nejhezčí turistická místa, by měl navštívit i vodopády Kravica.

Podmínky vstupu do Chorvatska a návrat do ČR

Pravidla pro vstup do Chorvatska jsou průběžně novelizována formou jednotlivých Rozhodnutí štábu civilní ochrany. Poslední rozhodnutí, které upravuje podmínky vstupu bylo zveřejněno 07.04.2022. a je platné od 09.04.2022.

Hranice slovinsko chorvatsko aktualne

Hranice slovinsko chorvatsko aktualne - Slovinsko varuje před dlouhou čekací dobou na hranici s Chorvatskem |

STÁT Chorvatsko |

Chorvatsko: základní informace, rozloha, hranice, obyvatelstvo, hlavní město, státní zřízení a symboly, státní svátky, historický přehled.

Chorvatsko 2021 | Jak na hranicích Chorvatska probíhají...

Do Chorvatska už vyrážejí první turisté z Česka. Výraznou změnou oproti předchozím rokům jsou kontroly na hranicích kvůli koronaviru. Češka, která má už cestu za sebou, Seznam Zprávám popsala, jak vše probíhalo.

Chorvatské hranice kolabují. Lidé čekají i čtyři hodiny, hlásí...

Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska, obrňte se trpělivostí a pečlivě si připravte veškeré doklady, které můžete potřebovat. Kontroly na hranicích v této zemi se totiž za poslední týdny velmi zpřísnily.

Chorvatsko úplně otevírá hranice pro občany České republiky...

Chorvatsko úplně otevírá hranice pro deset zemí EU za řídilo web EnterCroatia pro rychlejší vstup turistů do země

Státní hranice Chorvatska – Wikipedie

Při vzniku svazových republik však byly, oproti historickému průběhu, na některých místech provedeny menší změny (často podobného rozsahu, jako na hranici mezi Českou republikou a Slovenskem roku 1997), přičemž největší změny jsou patrné na...

Robin Alexander, Denník N, Merkelová a putimský strážmistr...

Nikdy bych nevěřil, že na Kosu převezmu článek z periodika, jakým je slovenský Denník N. A přeci se tak dneska děje. Několikrát jsem upozornil na připravovanou knihu německého novináře Robina Alexandera a publikoval její základní premisy...

Garantovaná nejnižší cena

Desetitisíce spokojených zákazníků

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky