Hledejte letenky za nejnižší cenu

mallorca covid

Mallorca Dovolená Covid

Mallorca Dovolená Covid 2022. ️ Dovolená ve Španělsku 2022 a Last Minute zájezdy do Španělska. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Cestovky ruší zájezdy na Mallorku. Důvodem jsou testy i...

Některé tuzemské cestovní kanceláře se rozhodly kvůli povinnosti testů na covid při návratu do České republiky zrušit zájezdy na Mallorku na zbytek sezony. Poslední klienti se z největšího ostrova Baleár vrátí 29.

Mallorca a koronavirus: opatření aktuálně a přehledně...

Mallorca a koronavirus. Taky v tom máš guláš? Sepsali jsme pro tebe přehled opatření a podmínek pro klidnou cestu na Malorku.

Covid-Tests auf Mallorca: Das ist die laufend aktualisierte...

MZ-Service: Wo Sie sich derzeit auf der Insel zu welchen Konditionen auf das Coronavirus untersuchen lassen können. Eine Auswahl

Mallorca Covid-19: Party-Lockdown Ballermann - Marinas full

Current situation in Mallorca: Duty to wear masks on the Ballermann in restaurants, not on the beach and on the boats and yachts. Full marinas - few tourists.

Mallorca Dovolená Covid

Mallorca Dovolená Covid 2022. ️ Dovolená ve Španělsku 2022 a Last Minute zájezdy do Španělska. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Covid-Tests auf Mallorca

Covid-Testzentrum am Flughafen Palma: Standort, Öffnungszeiten, Preise, Terminvereinbarung. Andere Corona-Testeinrichtungen auf Mallorca.

Baleárské a Kanárské ostrovy se od pondělí zařadí na seznam...

Ministerstvo zdravotnictví ČR na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) a na základě vyhodnocení epidemiologické situace aktualizovalo seznam zemí s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19.

Covid Testing at Mallorca Airport - Coronavirus Test

How can I book a Covid test at Palma de Mallorca Airport? What are the alternative options for Covid testing across the island?

Covid-19 Safety in Mallorca (Majorca) |

Discover the top Mallorca Covid Update, shortlisted for you by locals who know. Explore with us today

Garantovaná nejnižší cena

Desetitisíce spokojených zákazníků

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky