Hledejte letenky za nejnižší cenu

mallorca tváře

Středomořský ostrov umí překvapit. Co jste pravděpodobně...

Mallorca je ostrovem mnoha tváří. Láká zejména na nádherné pláže, ale na své si přijdou i cyklisté nebo golfoví nadšenci. Největší z…

Dovolená Mallorca » Obyvatelé a zvyky

Mallorca: Před mnoha generacemi se původní obyvatelé ostrova Mallorca ukryli do vnitrozemí. Neudělali to ze své vůle, ale pod donucením pirátských útoků se raději stáhli tam, kam na ně nemohli.

Mallorca Adventure | CK Kudrna

Mallorca se navzdory své nálepce plážového ráje stává stále oblíbenější outdoorovou destinací. Ukrývá neuvěřitelné přírodní krásy, hory, jeskyně, útesy i romant

Obrazem: Skutečná tvář španělské Mallorky -

Mallorca je nejpopulárnějším ostrovem turistických zájezdů do Španělska. Pro mnoho lidí je synonymem trojkombinace: obrovské hotelové komplexy, slunce a moře. Jak ale vlastně vypadá skutečná tvář největšího Baleárských ostrovů?

Poloha a cesta do Sineu, pokrmy, slavnosti, veletrh

1. část seriálu o městečku ve vnitrozemí Mallorky, 35 km od Palmy. Cellery a mallorské pokrmy, pašijové průvody, jarní veletrh a středeční trhy.

Mallorca – Wikipedie

Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska.

Vražedná Mallorca (2019) |

Vražedná Mallorca je vzrušující krimiseriál z produkce BBC, ve kterém introvertní britská policistka Miranda Blakeová (Elen Rhysová) musí spojit

Tváře Mallorcy III (rybaření v záři hotelů - pláž Palmanova...

Podívejme se nyní na některé další…

Mallorca, Španělsko - Nejlepší pláže, kam jet na dovolenou

Mallorca, Španělsko - Čtěte důležité informace před dovolenou na Mallorce Kde jsou nejromantičtější pláže? Které letoviska jsou nejlepší? A kdy tam jet?

Výzva přijata, vyrážím sama s batohem přes Mallorcu -

Čtyři dny před odletem mi volá kamarád Jirka, že Madeira se kvůli covidu ruší. Ale že se mohu přidat k běžeckému kempu, který se bude konat na Mallorce. Tedy že bych chtěla po horách ještě běhat?

Garantovaná nejnižší cena

Desetitisíce spokojených zákazníků

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky