Hledejte letenky za nejnižší cenu

portugalsko vs českobrodská

Nizozemsko vs Česká republika, Belgie vs Portugalsko, zápas si...

Příští nedělní zápas přijde v 16. kole mistrovství Evropy ve fotbale 2020, přičemž proti Portugalsku bude Belgie Kdybych vám řekl, že světová jednička v Belgii bude čelit obhajobě evropských mistrů.

Portugalsko vs. Francie [23.6.] EURO 2021 ve fotbale...

Ve skupině F mají před posledními zápasy šanci na postup všechny čtyři týmy. V této skupině smrti se dnes v Budapešti střetne i Portugalsko s Francií.

Portugalsko, informace a popis míst

Popis turisticky významných míst Portugalska. Rady pro cestovatele po Portugalsku z první ruky.

Portugalsko vs. Česko: fotbal živě [9.6.] ️ Liga národů v TV...

Česko dnes v dobře rozjetém ročníku Ligy národů potká svého třetího soupeře. V Lisabonu jím bude silné Portugalsko i s Cristianem Ronaldem.

zdůrazňuje portugalsko vs uruguay | 2020

Jediný čas, kdy Portugalsko proklouzl Uruguayskou obranou, byl jediný čas, který Godin (relativně) „proklouzl“, soustředil se příliš na Ronaldo a nechal Pepeho samotného.

Česko vs. Portugalsko: Vzpomínky na Poborského, obavy z Ronalda...

Varšava - Fotbaloví reprezentanti měli na ME ve Vratislavi na obrazovkách často před očima památnou chvíli, kdy Karel Poborský lobem rozhodl čtvrtfinálový zápas na Euru 1996 proti Portugalsku.

Portugalsko vs. Česko: Preview a tipy na sázení - Ruik

V Lize národů si zatím česká reprezentace vede nad očekávání, po výhře se Švýcarskem přišla cenná remíza se Španělskem. Jenže teď je na řadě soupeř ze všech nejtěžší, Portugalsko s hvězdným Cristianem Ronaldem.

Portugalsko vs. Severní Makedonie: Preview a tipy na sázení...

Portugalsko čeká v úterý barážový zápas kvalifikace na MS 2022, na domácím hřišti přivítá Severní Makedonii. Favorit je jasný, avšak nezapomínejme, koho Makedonci vyřadili v semifinále vyřazovací fáze.

Portugalsko - on-line průvodce | CK Mundo

Praktický průvodce pro cestování po Portugalsku: zajímavosti a památky Portugalska, doprava, místní speciality, zvyklosti, ceny, počasí, turistika…

Portugalsko vs. Německo [19.6.] EURO 2021 ve fotbale...

Nabitá skupina F přináší další souboj fotbalových velmocí. Portugalci začali EURO vítězstvím a nyní je čeká Německo, které prohrálo s Francií.

Garantovaná nejnižší cena

Desetitisíce spokojených zákazníků

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky