Hledejte letenky za nejnižší cenu

rhodos kalithea lázně

Kalithea Spa - Rhodes Tips for Trips
Kalithea Spa is one of the most popular tourist destinations on the island of Rhodes, as visitors can enjoy the thermal springs known for their therapeutic effects. Terme Calitea is located in a beautiful bay, just 9 km from the capital...
Kalithea | Rhodos
Termální lázně Kalithea se nacházejí na jih od hlavního města Rhodos, na okraji uzavřeného zálivu. Italská budova termálních lázní, exotická vegetace a moře vytvářejí dohromady scénérii skoro jako z filmu.
Dovolená Rhodos |
Láká vás Rhodos? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!
Lázně Kalithea | Dovolená Rhodos
Lázně Kalithea leží na východním pobřeží ostrova Rhodos přibližně na půl cesty od hlavního města Rhodos a Faliraki. Dnes už nefungující termální lázně Kalithea, byly vyhlášené už ve starověku.
Lázně Kalithea - Rhodos |
Lázně Kalithea - Rhodos - směrem od jižní části Rhodow townu se nacházejí krásné a velmi atraktivní sirné lázně Kalithea.
Lázně Kalithea - Tipy na výlet Rhodos
Lázně Kalithea patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na ostrově Rhodos, neboť návštěvníci se tu mohou těšit na termální prameny známé svými terapeutickými účinky. Terme Calitea se nacházejí v krásné zátoce, pouhých 9 km od hlavního...
Kalithea - lázně, kde léčil Hippokrates - Letovisko | Turistika...
Kalithea je Městečko, které se nachází na řeckém ostrově Rhodos, cca 10 km jižně od hlavního ##:a Rhodosu##:a:## Kalithea jsou původně termální lázně, kde se léčili již staří Řekové, a kde...
Kalithea a architektura, zničení a obnova,pláž
2. část seriálu o lázních Kalithea, extravagantní architektura a zničení válkou. Znovuotevření lázní, místní pláž a služby.
Kalithea - Rhodos - CK Fischer
Tip na zajímavé místo v destinaci Rhodos. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Lázně Kalithea | Řecko v detailech
Lázně v nedávné době prošly rozsáhlou rekonstrukcí, na které se podíleli italští specialisté. Lázně leží na břehu skalnaté zátoky s písčitým dnem.

Garantovaná nejnižší cena

Desetitisíce spokojených zákazníků

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky