Dovolená 2017 / 2018 – vyberte si last minute či poznávací zájezdy

TripAdvisor cestovatelské recenze
Španělsko - Španělskozobrazit popis destinace

Hotel Las Palmeras 55

Termín:04.09 - 11.09.2018 změnit termín
Kontrola dostupnosti:✓ Zájezd je volný
Délka zájezdu:8 dní, 7 nocí
Cena vč. tax:15 970 Kč
Typ zájezdu:Senioři
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Odletové místo:Praha
Strava:Polopenze
ID zájezdu:600960

Popis

ANDALUZIE - COSTA DEL SOL
Andalusie patří mezi nejžádanější turistické oblasti na světě nejen pro opravdové skvosty islámské architektury v Granadě, Seville či Córdobě, pro svou osobitou kulturu, gastronomii a folklór, ale též pro své přírodní krásy. Nádherné čisté pláže Slunečného pobřeží jsou vhodné pro odpočinek a procházky díky svému příznivému počasí již od prvních březnových dní.

Vybavení

UBYTOVÁNÍ V HOTELU KATEGORIE ****:

HOTEL LAS PALMERAS ****, Fuengirola
(Hlavní partnerský hotel pro sezónu 2018)
Hotel se nachází v centru města Fuengirola. Z hotelu je výhled na přístav a pláž, která je od hotelu vzdálená 200 m. Letiště Malaga je od hotelu vzdálené 25 km.
Hotelová zařízení: recepce, venkovní bazén s terasou, lehátky a slunečníky, restaurace a bar, posilovna, tenisový kurt, společenský sál, kadeřnictví a masážní centrum. Hotel má stoly pro stolní tenis a kulečníkové stoly. Ve veřejných prostorech jsou umístěny nápojové automaty. Hotel má WiFi připojení v lobby.
Na hotelu je organizován večerní program a v o víkendu je v baru živá hudba.

V podmínkách dotovaných pobytů je podmínka, že španělský partner nemusí stoprocentně garantovat hotel, který si host vybral, může být přidělen jiný hotel z nabídky dané kategorie, pokud je vybraný hotel plně obsazen hosty, kteří platí plnou nedotovanou cenu.

Ubytování

Pokoje:Všechny pokoje jsou klimatizované a mají balkon s výhledem na moře. Pokoje jsou umístěné v klidné části hotelu LAS PALMERAS ****.
Vybavení: centrální klimatizace a topení, koupelna a WC, TV-SAT, telefon, minibar (může sloužit jako malá lednička), trezor (za poplatek). V koupelně je fén.
Pokoje jsou standardně dvoulůžkové a je možné je doplnit až dvěma přistýlkami. Při obsazení pokoje třemi osobami může být na přistýlce dítě nebo dospělý. V případě obsazení čtyřmi osobami mohou být na obou přistýlkách jen děti.
Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání za poplatek 2.850 Kč/7 dní a není zde možnost žádné přistýlky

Stravování

POLOPENZE formou švédských stolů zahrnuje i 0,25 l vody a 0,25 l vína.
Plná penze za příplatek, voda a víno jsou v tomto případě podávány i k obědu.
PLNÁ PENZE: od +2.170 Kč/7 obědů.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Program

Pobyty pro seniory jsou nabízeny pouze v mimosezónních termínech v několika zemích, které předpokládají pěkné počasí i během vedlejší rekreační sezóny. Počasí v těchto měsících je závislé na místní povětrnostní situaci, není tak stálé. Pro pobyty jsou vybírány hotely, které svým zázemím a kategorií poskytují dostatečný komfort a služby i v případě chladnějších dnů. Nabídka mimohotelových služeb v letovisku může být vzhledem s mimosezóně omezena. Pobyty jsou pořádány za výrazně výhodnějších cenových podmínek, neboť jsou dotované prostřednictvím EU v programu Senior 55+. Pro kontrakty jsou využívána volná místa v hotelech, která se neprodají za plnou nedotovanou cenu.

Doprava

Letecká doprava přímou linkou Praha - Malaga - Praha.
Lety jsou přímé v obou směrech. Po příletu následuje transfer do střediska Fuengirola. Transfer trvá podle provozu asi 40 minut.


Letecká doprava je zajišťována polskou charterovou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena). Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu. Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn a to i několik hodin před plánovaným odletem. Garantem letecké přepravy je společnost Delfintravel. Delfintravel si vyhrazuje na základě oznámení dopravce právo na změnu odletového dne.

V ceně je zahrnuta zpáteční letenka včetně všech poplatků a letištních tax tzv "Passenger tax" aktuálních k datu nabídky. Passenger tax pro jednotlivá letiště: Praha 565 Kč-583 Kč, Málaga 11,24 EUR. Cena letenky je kalkulována s cenou paliva 950 USD/MT a středovým kurzem 23,93 Kč/USD. Jestliže dojde k jakémukoli navýšení ceny paliva, dojde k vypsání úměrného palivového příplatku k ceně letenky. Informace o případném navýšení ceny bude zákazníkovi sdělena písemně s dostatečným předstihem min. v zákonné lhůtě 21 dní před odletem.

Sport a zábava

Výlety ke kterým je možné se v místě přihlásit:
Mijas: andaluská tradice a architektura, zastávka v nejluxusnějším přístavu země. Polodenní výlet, 24 EUR
Malaga: druhé největší město Andalusie a rodiště Pabla Picassa. Polodenní výlet. 26 EUR
Gibraltar: britská kolonie na území Pyrenejského poloostrova, návštěva jeskyně sv. Michala, uvidíte Makaka magota, jediný druh volně žijících opic v Evropě. Celodenní výlet. 57 EUR (pro vstup na území Gibraltaru je vyžadovaný platný cestovní pas)
Ronda: celodenní výlet do historického městečka s nejznámější býčí arénou ve Španělsku a monumentálním mostem z 18 století. 45 EUR
Nabídka a ceny jsou informativní. V cenách nejsou zahrnuty vstupy. Aktuální nabídka na místě u delegáta.

Výlety za výhodnou cenu:
ALHAMBRA+GRANADA za 1900 Kč při zakoupení v ČR.

V ceně

- 7 nocí v hotelu kategorie ****
- letecká doprava vč. všech poplatků (Praha - Malaga - Praha)
- transfery v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
- polopenze formou švédských stolů včetně 0,25 l vody a 0,25 l vína
- nadstandardní delegátská péče 55+
- polodenní výlet s delegátem - výjezd kabinkovou lanovkou na horu Calomoro
- promítání dokumentárního snímku o Andalusii

Příplatky

Osoba mladší 55 let bez doprovodu seniora na lůžku: PŘÍPLATEK +2.500 Kč.
Dospělý mladší 55 let doprovázející jen jednoho seniora a jednu osobou mladší 55 let na přistýlce: PŘÍPLATEK +1.500 Kč.
Dospělý mladší 55 let doprovázející 2 osoby mladší 55 let na přistýlce: PŘÍPLATEK +1.500 Kč.
Jednolůžkový pokoj za příplatek 310 Kč/noc do vyprodání kapacity, následně bude účtován poplatek 600 Kč/noc.


NABÍDKA SVOZŮ z/na Letiště Václava Havla Praha:
Nástupní místo Netto cena za osobu a cestu tam a zpět:
Ostrava - parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října + 800,-
Olomouc - zastávka MHD naproti autobusovému stanovišti, Tovární ulice + 750,-
Brno - zastávka MHD Opuštěná ve směru na Vídeň, ulice Opuštěná + 600,-
Jihlava - benzínová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu + 500,-

Na vyžádání zastávky Frýdek Místek, Nový Jičín, Prostějov (Poznámka: svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu.)
Přesné odjezdové časy z jednotlivých nástupních míst budou upřesněny současně s uveřejněním letového řádu.
Doprava je zajišťována : busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.
! Důležité! Závazný požadavek na svoz je nutné zanést do rezervačního systému /sekce poznámky/. U osob, které žádají o svoz, dále prosím uveďte mobilní telefonní číslo, na kterém budete v den svozu k zastižení!

Poznámka


Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.
TermínDníStravaDopravaOdlet zCena za osobu
od
TermínDníStravaDopravaOdlet zSlevaCena od  
04.09. (Út) - 11.09. (Út) 20188 dní, 7 nocí
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
-15 970 Kč
04.09. (Út) - 11.09. (Út) 20188 dní, 7 nocí
Plná penze
Letecky/Praha
Praha
-18 140 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
TOPlist

© cestovní agentura Multitravel.cz s.r.o. | Přihlášení

Obchodní podmínky cestovní agentury Multitravel.cz

Vytvářím objednávku...